Hakkımızda

Her zaman
  • KALİTE STANDARTLARIMIZA
  • MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMAYA
  • SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYE
  • YENİLİKÇİ OLMAYA
bağlı kalacağız.

HAKKIMIZDA

Hidrofer Hidrolik; FERAH TEKNİKER LTD. ŞTİ. tarafından 2014 yılında hidrolik ve pnömatik bağlantı elemanları sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup, günümüzde İvedik Organize Sanayi Bölgesinde 3500 m2 alana sahip tesisinde hidrolik sanayisine yönelik ve Orjinal ekipman üreticisi (OEM) olarak, Türkiye’de ve uluslararası pazarda hizmet vermektedir.

Hidrofer Hidrolik modern işleme ve kontrol teknolojilerini kullanarak, müşteri talepleri doğrultusunda üretim yapmaktadır. Yıllık olarak 10 milyon adetten fazla parça üretilerek müşterilere teslim edilmektedir. Bu kapsamda üretilen parça çeşidi 10.000 adetten fazladır.

Hidrofer Hidrolik sürekli yenilenen ileri teknoloji ile programlı bir şekilde müşteri ve ürün portföyünü genişletmiştir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Hidrofer Hidrolik, bu amaçla ISO 14001-2004 – IS0 9001-2008 Kalite güvence belgesi edinmiştir.

Hidrofer Hidrolik, kaliteden ve çalışma ilkelerinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini sürekli gözeterek, ulusal ve uluslararası hidrolik sanayisinde değerli firmalarına hizmet vermeye devam edecektir.